«Sony» jaunā kamera — maza un jaudīga

Apollo
0 komentāru

Otrdien elektronikas gigants «Sony» demonstrēja savu jauno augstas izšķirtspējas videokameru, kas ir pietiekami maza un viegla, lai lietotāji kvalitatīvu video varētu ērti filmēt, kameru turot tikai vienā rokā.

Ar šo soli «Sony» cer paplašināt augstas izšķirtspējas videokameru tirgu. Par augstas izšķirtspējas video «Sony» uzskata video, kura izšķirtspēja ir 1440 x 1684 pikseļi. Šādas kameras spēj nofilmēt kvalitatīvāku attēlu nekā parastās kameras. Līdz šim kameru lielo izmēru un augstās cenas dēļ tās pārsvarā lietoja tikai profesionāļi.

Jaunā «Sony» plaukstas lieluma kamera bez baterijām sver tikai 680 gramus. Salīdzinot ar «Sony» iepriekšējo augstas izšķirtspējas kameru, kas bija paredzēta plašam patērētāju lokam, jaunā kamera ir uz pusi mazāka un trīs reizes vieglāka. Tāpat jaunā «Sony» HDR-HC1 kamera maksās aptuveni uz pusi lētāk par tās priekšgājēju. Šī kamera veikalu plauktos parādīsies jūlijā un maksās aptuveni 180 000 jenu, kas ir apmēram 1684 dolāri.

«Mēs gribējām vēl tālāk attīstīt augstas izšķirtspējas videokameru tirgu un zinājām, ka, ievērojami samazinot produkta izmēru, to varēs veiksmīgi izdarīt,» teica «Sony» personālo video nodaļas galvenais menedžeris Keikiči Čiba.

Lai samazinātu kameras izmērus un cenu, «Sony» izmantoja jauna veida sensoru attēla iegūšanai un jaunas kompaktas lēcas. Jaunajā kamerā ir mazāk detaļu nekā iepriekšējos modeļos, jo «Sony», pārveidojot kameras konstrukciju, samazināja to skaitu no 3000 uz 2000. Videokameras ir viens no «Sony» lielākajiem peļņas avotiem, jo lielāko daļu detaļu kompānija izgatavo uz vietas.

«Sony» jaunā kamera — maza un jaudīga

Foto: Sony

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv