«Soulfly» koncerts Rīgā — jau nākamnedēļ

Apollo
0 komentāru

Jau 19. martā «Sapņu fabrikā» koncertu sniegs smagā metāla grupa «Soulfy», ko pēc aiziešanas no leģendārās grupas «Sepultura» nodibināja tās solists Makss Kavalera.

«Soulfly» ar harismātisko brazīliešu izcelsmes solistu Rīgā ieradīsies savas Eiropas turnejas laikā ar jaunā albuma «Conquer» materiālu. Grupas Eiropas turneja sākās šā gada janvārī un turpināsies līdz marta beigām.

Ieskatoties grupas «Soulfly» līdz šim jau nospēlēto Eiropas koncertu dziesmu sarakstos, paredzams, ka arī Rīgas koncertā grupa izpildīs ne vien savas, bet arī Makss Kavalera iepriekšējās, leģendārās grupas «Sepultura» dziesmas un, iespējams, arī citas kaverversijas, piemēram, «Metallica» «Creeping Death». Iespējams, īpašs iepriecinājums būs daudziem «Sepultura» faniem, jo paredzams, ka tiks izpildīta arī «Roots Blody Roots», kas kā «piedeva» ir izskanējusi jau  notikušajos šovos citās Eiropas pilsētās.

Pirms uz skatuves kāps «Soulfly», būs iespējams redzēt divas pavadošās grupas, viena no tām būs «Incite». Lai gan grupa radās 2004. gadā, mūziķi no nelielas Amerikas pilsētas spējuši neilgā laikā pierādīt savu muzikālo spēku un īpašo dzīvīgumu uz skatuves, izpelnoties daudzu citu smagā metāla mūziķu un cienītāju atzinību.

Mūzikas, it īpaši tās smagā žanra, lietpratējs Gustavs Terzens šo koncertu uzskata par «Must go!» jeb tādu, kas noteikti jāapmeklē.

Biļetes uz grupas «Soulfly» koncertu Rīgā iespējams iegādāties visās «Biļešu servisa» kasēs un internetā http://www.bilesuserviss.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv