Šovā «Dziedi ar zvaigzni» sākas īstas Milžu cīņas Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vēl nav apritējusi pat nedēļa kopš TV3 Lielā Svētdienas šova «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» atklāšanas, kad jau sākusies īstena spēkošanās un cīņas. Šajā nedēļā abi šova Milži – Uldis Marhilēvičs un Niks Matvejevs, ķērušies klāt saviem pienākumiem un uzsākuši ciešu sadarbību ar savu komandu – katram pieci pāri.

Šovā «Dziedi ar zvaigzni» sākas īstas Milžu cīņas. 3 attēli Atvērt

Šovā «Dziedi ar zvaigzni» sākas īstas Milžu cīņas.

Publicitātes foto.

Katrs no Milžiem izvēlējies atšķirīgu pieeju, kā strādāt ar zvaigznēm un dziedātājiem. Dzirdēts, ka radušās situācijas, kurās Milzim un dziedātājam tik ļoti atšķīries viedoklis un skatījums uz priekšnesumu, ka pat izcēlušies strīdi un nopietnas domstarpības. Pie kā tas novedīs? Vai strīdos dzimst patiesība un spoži priekšnesumi? Par to varēs pārliecināties jau šajā svētdienā «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» tiešraidē 20.30 TV3.

Milži sadalījuši zvaigznes
Pagājušajā svētdienā tika atklāts TV3 Lielais Svētdienas šovs «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» un tika noskaidrotas divu Milžu komandas. Nika Matvejeva komandā darbosies šādas zvaigznes un dziedātāji – Jolanda Suvorova ar Jāni Lemeži, Artis Robežnieks ar Vinetu Elksni, Aleksandra Kurusova ar Kārli Būmeisteru, Jānis Kvēps ar Evitu Zālīti un Linda Neimane-Zobena ar Viktoru Zemgali. Sadarbība ar otru Milzi Uldi Marhilēviču veidosies Veronikai Plotņikovai ar Martu Kristianu Kalniņu, Varim Vētram ar Olgu Rajecku, Aijai Dzērvei ar Ati Auzānu, Andrai Strauss ar Aivaru Brīzi un Mārtiņam Burkem-Burkevicam ar Lieni Bronušu. 

Lai skudriņas skrien
Katrs no Milžiem izvēlējies atšķirīgu pieeju darbam ar savām komandām. U.Marhilēvičam būtisks ir muzikālais sniegums un vokāla kvalitāte, turpretim N.Matvejevs uzskata, ka visiem iespējamiem veidiem jāpanāk, ka pa muguru skrien skudriņas, un nav būtiski, kā to panāk – ar priekšnesumu, dziedājumu vai citiem pieejamiem līdzekļiem. Zināms, ka īpaša uzmanība no N.Matvejeva puses šajā nedēļa tiek A.Kurusovai un K.Būmeisteram, kuri atklāšanas reizē par mata tiesu paglābās no izbalsošanas, Milzim izmantojot Veto tiesības. Šajā svētdienā varēs pārliecināties, kā veicies ar ieguldīto darbu, jo N.Matvejevs vairs nespēs nevienu no pāriem nosargāt. Lai nu kā, būs interesanti vērot katra Milža taktikas plusus un mīnusus!  

Radošie strīdi
Tā kā šova «Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas» zvaigznēm piemeklēti profesionāli mūziķi, no kuriem daudziem aiz muguras ilgu gadu pieredze uz skatuves, mēģinājumi tiek aizvadīti spraigās un radošās noskaņās un diskusijās. Zināms, ka kāda Milža un dziedātāja starpā izcēlies pat nopietns strīds un domstarpības, jo katram bijis atšķirīgs skats uz gatavojamo priekšnesumu. Kuram taisnība?! No vienas puses šova noteikumi paredz, ka Milži ir atbildīgi par savām komandām, tādēļ arī jāklausa, tomēr no otras puses – ne katrs profesionāls mūziķis ir gatavs pieņemt kritiku un nolikt savas ambīcijas un viedokli pie malas. Pie kā tas novedīs?! Vai strīdos dzimst patiesība un spoži priekšnesumi?! Par to varēs pārliecināties šajā svētdienā, kad desmit pāri kāps uz skatuves ar sarūpētiem priekšnesumiem – Pasaules hītiem!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv