Šova «Dziedošās ģimenes» pārstāve uzsāk solo karjeru Video

Apollo
10 komentāri

Dziedātāja un dziesmu autore Dafne laiž klajā savu pirmo singlu – «Pasauļu Putenis» – prezentējot arī dziesmas videoklipu, kas tapis skaistās un senatnīgās «Ungurmuižas» noskaņās. Dziesmas vēstījums ietērpts neuzkrītošos, bet visnotaļ zīmīgos simbolos, uzsverot emocionālās pasaules trauslumu un patiesas mīlestības nesalaužamību.

Šova «Dziedošās ģimenes» pārstāve uzsāk solo karjeru

Līga Pētersone

 

Labrīt rudenī! ;) #dzestrums #lifeisgood #skaistsrīts

A post shared by Dagnija un Raitis_MB ģimene (@dagnijaunraitis) on

Dafne: «Dziesmas pirmās skices tapa pirms dažiem gadiem – neilgi pēc tam, kad ar vīru mijām gredzenus «Ungurmuižā». Visu šo laiku šī dziesma cītīgi un neatlaidīgi čukstēja man pie auss – ak, ļauj taču man iet pasaulē… Un nu – ejot cauri dažādiem transformējošiem notikumiem – šis mirklis ir pienācis. Netveramība, spēks un mīlestība pāri visam – tā varētu īsumā raksturot šīs dziesmas vibrācijas.

  

Pavisam citādāka garša ir mīlestībai, kas nav piesātināta ar idealizāciju, piepušķotu kaisli un nemitīgām gaidām, kas lielākoties paredz arī vilšanos. Sastopot cilvēku, ar kuru iespējams roku rokā iet cauri ne tikai vieglām un gaišām dienām, bet pieredzēt arī bailes, kritienus un jūtu vētras, turklāt izdzīvot to visu ar sapratni, vienam no otra nenovēršoties – tas ir pavisam reāls, jā, brīžiem dramatisks, bet vienlaicīgi tik patiess un skaists stāsts. Un tā mēs mācāmies izturēties daudz saudzīgāk – gan pret sevi, gan citiem, gan pasauli, tajā skaitā dabu, kopumā.»

Dafni iepazinām šovā «Dziedošās ģimenes», kur dziedātāja bija viena no Milleru-Balandīnu ģimenes pārstāvēm!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv