Šovakar raidījumā «Vai Rīga jau gatava?» par Pirmā pasaules kara simtgades izstādi Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

Šodien, 13. decembrī, pulksten 18.45 raidījuma «Vai Rīga jau gatava?» veidotāja Kristīne Želve ar vadītāju Evu Ikstenu-Strapcāni ielūkosies vērienīgas Pirmā pasaules kara simtgadei veltītas izstādes tapšanā. Izstādē būs skatāms iespaidīgs «kultūrslānis» jeb drupas, uz kurām, sabrūkot impērijām un kultūrvēsturiskām vērtībām, karos un revolūcijās dzima jaunas valstis - tostarp Latvija.

Šovakar raidījumā «Vai Rīga jau gatava?» par Pirmā pasaules kara simtgades izstādi 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

2014. gads ir ne tikai Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas debija, bet arī Pirmā pasaules kara simtgade, ko plaši atzīmēs Eiropā. Šim vēsturiskajam notikumam veltīta arī vērienīgā izstāde «1914», ko jau janvārī atklās izstāžu zālē «Arsenāls» reizē ar Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu. Šovakar raidījumā «Vai Rīga jau gatava?» vērosim, kā no Rundāles pils uz Rīgu ceļo Imanta Lancmaņa gadiem vāktās «drupas» - vēsturisku priekšmetu un laika zobu skartu mākslas darbu kolekcija.

Gatavojoties nākamgad plaši atspoguļot vērienīgo kultūras notikumu «Rīga 2014», Latvijas Televīzija sešās aizraujošās raidījuma sērijās ieskatīsies Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas tapšanas aizkulisēs. Līdz gada beigām katru piektdienu sešos raidījumos skatītāji kopā ar vadītāju Evu Ikstenu-Strapcāni, režisorēm un scenārija autorēm Adriānu Rozi un Kristīni Želvi iepazīst cilvēkus un notikumus, kas veido kultūras galvaspilsētas svētkus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv