Šovakar Rīgā koncertēs Francijas rokgrupa «Mars Red Sky»

Apollo
16 komentāri

Šodien, 25. novembrī, mūzikas klubā «Nabaklab» Rīgā savu pirmo un vienīgo koncertu Latvijā sniegs psihedēliskās rokmūzikas grupa «Mars Red Sky» no Francijas.

Rīgā koncertēs Francijas rokgrupa Mars Red Sky

Foto: Publicātes foto

«Mars Red Sky» ir 2007. gadā Francijas ostas pilsētā Bordo dibināts stounerroka ansamblis, kura sastāvā šobrīd ir nemainīgie ansambļa dalībnieki un vokālisti, ģitārists Žuljēns Prass (Julien Pras) un basģitārists Džimijs Ķīnasts (Jimmy Kienast), kā arī bundzinieks Metjū Gezū (Mathieu Gazeau). Viņu mūzikas pamatā ir septiņdesmito gadu «vecās skolas» ģitārrifi un psihedēlijas «grūvs».

Visā pasaulē pārdotas vairāk kā 3 500 grupas pašnosauktā 2012. gada debijas albuma kopiju un tas izpelnījies nedalītu klausītāju atzinību.Mūziķi aizvadījuši vairākus koncertu ceļojumus, piedaloties plašāku ievērību guvušajos mūzikas festivālos «Roadburn», «Desert Fest», «Duna Jam», «Sziget»,  «SXSW», un sniedzot uzstāšanās Eiropā un Dienvidamerikā. Līdzās tam «Mars Red Sky» dalījuši skatuvi ar tādām ģitārmūzikas žanra cienītājiem zināmām grupām kā «Dinosour Jr.», «Tweak Bird», «A Place to Bury Strangers», «Earth», «Killing Joke» un «Queens of the Stone Age».

  • Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 3 Ls.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv