Šovasar e-talonu Rīgas robežās varēs izmantot arī elektrovilcienos

Apollo
6 komentāri

Jau šovasar Rīgas robežās elektrovilcienos varēs izmantot e-talonu un pašvaldības noteiktās atlaides, informē Rīgas domē.

Šovasar e-talonu Rīgas robežās varēs izmantot arī elektrovilcienos

Foto: Ieva Lūka/LETA

Plānots, ka turpmāk elektriskajos vilcienos Rīgas teritorijā būs izmantojami tie paši e-taloni, ko iedzīvotāji lieto pilsētas sabiedriskajā transportā. Braucieniem pilsētas robežās vilcienā būs vienots tarifs – 50 santīmu.

Būtiski, ka  nestrādājošie pensionāri, skolēni un invalīdi varēs braukt bez maksas, bet citu atlaižu kategorijām tādas pašas atlaides kā pilsētas transportā tiks saglabātas arī vilcienos, informē domē.

Plānots, ka atlaižu piemērošanai elektrovilcienos Rīgas pašvaldībai būs nepieciešami aptuveni 350 000 latu gadā.

Jautājumu par dzelzceļa pārvadājumu iekļaušanu Rīgas kopējā pasažieru apkalpošanas sistēmā un vienotas atlaižu sistēmas piemērošanu tiks izskatīts Rīgas domes sēdē 15.maijā, norāda domē.

Pēc tam tiks noslēgts attiecīgs pakalpojumu līgums ar VAS «Pasažieru vilciens», vilcienos tiks uzstādīti validatori un jau jūlijā rīdzinieki varēs sākt arī elektrovilcienos lietot savus e-talonus ar pašvaldības noteiktajām atlaidēm.

Domē informē, ka šodien domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) un satiksmes ministrs Anrijs Matīss parakstījuši nodomu protokolu par sadarbību šajā jautājumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv