Spānija pārspēj Portugāli, 1/4 finālā pret Paragvaju

Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfināla mačā Keiptaunā otrdienas vakarā Spānijas valstsvienība ar 1:0 pieveica Portugāles izlasi.

David Villa

Pašā spēles sākumā aktīvāki bija spāņi un pa diviem labiem sitieniem izdarīja Fernando Torress un Davids Vilja. Arī turpinājumā Spānijas futbolisti vairāk kontrolēja bumbu, taču līdz bīstamiem momentiem netika. Turpretī Portugāle puslaika izskaņā noorganizēja pāris labus uzbrukumus, kuros iespēja izcelties radās Ugo Almeidam un Simau.

Otrā puslaika sākumā teicama iespēja atklāt mača rezultātu bija uz maiņu uznākušajam Ljorentem, taču no dažu metru attālumā viņš uzsita virsū portugāļu vārtsargam Eduardu. Bet vēl pēc neilga laika Vilja aizsita tikai nedaudz garām vārtu stabam. 63. minūtē Spānijas komandai tomēr izdevās gūt vārtus, kad teicamu saspēli ar atkārtotu sitienu vārtu guvumā pārvērta Vilja - 1:0.

Pēc zaudētajiem vārtiem Portugāle centās veidot uzbrukumus, taču tas neizdevās. Drīzāk spāņiem bija vairākas labas iespējas palielināt rezultāta starpību, taču ne Vilja, Ljorente, ne Serhio Ramoss nebija gana precīzi.

Ceturtdaļfinālā Spānija tiksies ar Paragvajas izlasi, kas otrdien ar 0:0 (5:3) pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Japānu.