Spānija uzvar Čīli, 1/8 finālā iekļūst abas izlases

Pasaules kausa izcīņas finālturnīra H apakšgrupā piektdien pie uzvaras tika Spānijas futbolisti.

Spānijas izlase ar 2:1 uzvarēja Čīles valstsvienību, savukārt apakšgrupas otrajā mačā Šveices un Hondurasas izlases spēlēja neizšķirti - 0:0.

Spānijas futbolisti, uzvarot Čīli, apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu, savukārt Čīle ierindojās otrajā vietā. Trešie palika Šveices futbolisti, bet Hondurasa ierindojās ceturtajā vietā.

Rezultāts mačā tika atklāts 24. minūtē, kad precīzs bija Spānijas izlases futbolists Davids Vilja. 37. minūtē spāņi jau panāca 2:0, kad ar vārtu guvumu atzīmējās Injesta. 2:1 Čīles izlase panāca otrā puslaika sākumā, kad spēcīgi sita Rodrigo Millars, taču bumba skāra Pikē un ielidoja Ikera Kasiljasa vārtos.

Līdz ar to 1/8 finālā Spānija spēlēs ar Portugāli, bet Brazīlijas futbolisti tiksies ar Čīles valstsvienību.

«Apollo» jau ziņoja, ka piektdien noskaidrojās galīgais vietu sadalījums G apakšgrupā. Astotdaļfinālā no G apakšgrupas iekļuva Brazīlijas un Portugāles futbolisti, kas grupā ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu. Trešie palika Kotdivuāras futbolisti, bet pēdējo vietu grupā ieņēma Ziemeļkorejas izlase.