«Spartak» otro reizi viesos pieveic SKA

Kontinentālās hokeja līgas astotdaļfināla sērijas otrajā spēlē otro panākumu izcīnīja Maskavas «Spartak», kas viesos ar 2:1 papildlaikā pārspēja Sanktpēterburgas SKA.

Denis Baev & Dmitri Kotschnew

Mača devītajā minūtē skaitliskajā vairākumā rezultātu atklāja viesu hokejists Romāns Ļudučins, bet 27 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām Maksims Sušinskis panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus «Spartak» komandas labā pagarinājuma devītajā minūtē guva Dmitrijs Upers, tādejādi panākot sērijā 2:0 Maskavas kluba labā. Nākamā un, iespējams, pēdējā astotdaļfināla sērijas spēle notiks ceturtdien Maskavā.

Tāpat otrās uzvaras sērijās izcīnīja arī Magņitogorskas «Metallurg», kas ar 4:2 pieveica Ņižņijnovgorodas «Torpedo», un Kazaņas «Ak Bars», kas ar identisku rezultātu uzvarēja Astanas «Baris».

Bet izlīdzinājumu 1:1 sērijā panāca Maskavas CSKA hokejisti, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Toljati «Lada» komandu, kurai vakar armijnieki nedaudz negaidīti zaudēja ar 0:2.