Spiegi izsekojuši Sarkozī laulības pārkāpuma baumu avotu

Apollo
0 komentāru

Franču spiegi centušies noskaidrot Francijas prezidenta Nikolā Sarkozī laulības krīzes baumu avotu, trešdien pavēstīja Iekšējās izlūkošanas pārvaldes vadītājs.

Spiegi izsekojuši Sarkozī laulības pārkāpuma baumu avotu.

Spiegi izsekojuši Sarkozī laulības pārkāpuma baumu avotu.

Foto: Scanpix/Reuters

Kad Francijas Iekšējās izlūkošanas pārvaldes (DCRI) vadītājam Bernāram Skarsinī jautāts par baumām, kas nonāca ne tikai Francijas, bet arī Eiropas preses uzmanības centrā, viņš apstiprināja, ka viņa speciālistiem bija uzdots identificēt šo baumu avotu.

«Marta sākumā to uzdeva nacionālās policijas priekšnieks Frederiks Pešenārs, kura pakļautībā atrodas mans departaments,» sacīja Skarsinī. «Mēs strādājām, līdz sākās tiesiska izmeklēšana,» viņš piebilda, atsaucoties uz svētdienas žurnāla «Journal du Dimanche» sūdzību, kuras dēļ uzsākta izmeklēšana pret kādu blogeri, kas publicēja informāciju tās vietnē.

Kā ziņots iepriekš, sākumā internetā un vēlāk arī nopietnajos Eiropas medijos izplatījās informācija, ka gan Karlai Bruni, gan Sarkozī ir ārlaulības sakari. Saskaņā ar to Francijas pirmajai lēdijai esot nodibinājušās romantiskas attiecības ar dziedātāju Benžamēnu Bjolē, savukārt piekrāptais Sarkozī esot atradis mierinājumu franču politiķes un karatē čempiones Šantālas Žuano skavās. Vēlāk Francijas prezidents noraidīja šo informāciju kā nepatiesu, sakot, ka viņam nav «nevienas sekundes, pat ne pussekundes, ko veltīt šiem murgiem».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv