Spoguļsekss — uzbudinājums bez orgasma

Apollo
0 komentāru

Sapņojat par guļamistabas sienu izdekorēšanu ar spoguļflīzēm? Piekrītiet, ir taču kaut kas piparoti pikants iespējā redzēt sevi no malas vētrainu mīlas rotaļu laikā!

Tikai diemžēl spoguļsekss ne vienmēr provocē partneriem varenu orgasmu — gluži otrādi, jau pieminētās spoguļflīzes sašķeļ cilvēka attēlu gabalos, tā simboliski saārdot arī viņa intīmo dzīvi.

Jau mūsu tālredzīgie senči to zināja un attiecīgi arī skoloja nākamās paaudzes — spogulis ir enerģētiski spēcīga, pat maģiska padarīšana. Atcerieties kaut vai visiem zināmo gudrību: «Sasist spoguli — nelaiķi gaidīt!»

Spogulis guļamistabā vispār ir īpašas sarunas cienīga tēma. Ja jūsu guļamistabā atrodas spoguļvirsmas, uzmanīgi apskatiet, kas tajās atspoguļojas.

Nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut, ka spoguļos redzamas durvis. Pavisam cita lieta ir jauka, aiz loga augoša dārziņa aina vai romantiskas gleznas spoguļattēls. Un vēl — nekādā gadījumā nekariet spoguli iepretim gultai! Šādā gadījumā enerģija lēni, bet pamatīgi graus laulību vai piesauks konkurentu gultas jautājumos.

Tikai diemžēl spoguļsekss ne vienmēr provocē partneriem varenu orgasmu…

Tikai diemžēl spoguļsekss ne vienmēr provocē partneriem varenu orgasmu…

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv