Sprādziens dzīvoklī: divi cietušie un pa logiem izlidojušas mēbeles Papildināts

Apollo
28 komentāri

Limbažos šodien kādas daudzstāvu dzīvojamās ēkas dzīvoklī noticis sprādziens, kurā cietuši divi cilvēki.

Sprādziens dzīvoklī: divi cietušie un pa logiem izlidojušas mēbeles

Foto: AP/Scanpix

Iespējams, ka sprāgusi gāzes iekārta.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, pēc sprādziena evakuēti visi ēkas iedzīvotāji. Patlaban tiekot gaidīti pilsētas būvvaldes speciālisti, kas novērtēs radītos bojājumus un ēkas tehnisko stāvokli.

Aculiecinieku uzņemtajā fotogrāfijā redzams, ka sprādziens noticis pirmā stāva dzīvoklī. Dzīvoklim izsisti logi un pa tiem ārā izlidojušas mēbeles un citi sadzīves priekšmeti.

Limbažu pilsētas pārvaldes vadītājs Māris Beļaunieks aģentūrai LETA pastāstīja, ka pilsētas būvinspektors un citi eksperti, novērtējot radušos bojājumus, secinājuši, ka situācija ir būtiska, tomēr ne tik nopietna un bīstama, tāpēc pārējie mājas iedzīvotāji jau šovakar varēs atgriezties savos dzīvokļos. «Būvinspektors neredzēja nesošo konstrukciju bojājumus, līdz ar to briesmu dzīvībai nav,» skaidroja Beļaunieks.

Beļaunieks apstiprināja, ka sprādziens, visticamāk, notika gāzes iekārtas sprādziena dēļ, tomēr īstie iemesli vēl ir nezināmi.

«Mājā ir būtiski cietis ūdensvads. Protams, ir jāpārbauda arī visa gāzes komunikācija, lai varētu līdz galam pārliecināties, vai pārējie iedzīvotāji varēs pilnvērtīgi atgriezties savās mājās. Tāpat tiks norobežota dzīvokļa teritorija, jo skats patiešām paveras bēdīgs - ir izsprāguši visi logi, kā arī pilnībā nojaukta starpsiena,» pauda pašvaldības pārstāvis.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, notikuma vietā ieradušās divas mediķu brigādes, kuras uz slimnīcu nogādājušas divas cietušas personas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv