Sprintā uzvar Noinere, latvietēm pieticīgi rezultāti

Šodien Pasaules kausa posmā biatlonā 7.5km sprinta distancē sievietēm uzvaru izcīnīja Vācijas biatloniste Magdalēna Noinere.

Madara Līduma

Latvijas biatlonistes Rūpoldingas posmā uzrādīja pieticīgus rezultātus. Madara Līduma finišēja 60. vietā ar četrām kļūdām ugunslīnijā šaujot stāvus, bet pārējām Latvijas sportistēm klājās vēl sliktāk.

Līga Glāzere netrāpīja divos mērķos pirmajā šautuvē un mērķi sasniedza 81.vietā, bet Žanna Juškāne aizšāva garām trīs reizes otrajā ugunslīnijā un ierindojās 99.vietā.

Otro vietu 7.5 km sprinta distancē izcīnīja vēl viena Vācijas biatloniste Katija Vilhelma, kas uzvarētājai Noinerei zaudēja nepilnu sekundi. Trešo vietu ieņēma Darja Dormačeva no Baltkrievijas, kas iepriekšēja posmā uzmanības lokā nokļuva ar to, ka ugunslīnijā, kurā sportistēm jāšauj guļus sportiste šāva stāvot kājās.