Spruktam «Americans» sastāvā divi gūti vārti

Pagājušajā naktī Ziemeļamerikā Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Jānis Sprukts palīdzēja savam klubam Ročestras «Americans» uzvarēt Čikāgas «Wolves» komandu ar 4:3.

Jānis Sprukts pēc atgriešanās Amerikā atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem un palīdzēja savam klubam Ročestras «Americans» izcīnīt uzvaru.

Jānis Sprukts izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Tāpat uzbrucēja rēķinā aizvadītajā mačā trīs metieni, pozitīvs lietderības koeficients +2, kā arī Sprukts tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Sprukts pirmā perioda beigās izlīdzināja rezultātu 2:2, bet trešajā periodā guva uzvaras vārtus, palīdzot «Americans» uzvarēt ar 4:3.

Latviešu aizsargs Artūrs Kulda «Wolves» sastāvā šajā mačā izdarīja trīs metienus uz pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu –1.

Citā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas «Phantoms» pēcspēles soda metienu sērijā ar 2:1 uzvarēja Lovelas «Devils». Latviešu aizsargs ne ar ko īpašu neizcēlās, bet maču beidza ar negatīvu lietderības koeficentu –1.