Spruktam rezultatīva piespēle pret Heršijas «Bears»

Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē Jānis Sprukts izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Ročesteras «Americans» savā laukumā ar 3:2 uzvarēt Heršijas «Bears».

Uzvaru «Americans» nodrošināja spēles pēdējās četrās minūtēs, kad īsā laikā guva divus vārtus no 1:2 panākot 3:2.

Latviešu uzbrucējs asistēja pēdējo vārtu guvumā trešās trešdaļas 18.minūtē, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Spruktam 45 spēlēs ir 32 rezultativitātes punkti (15+17).

Uzvaru izcīnīja arī latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā komanda Filadelfijas «Phantoms», kas savā laukumā sagrāva Portlendas «Pirates» klubu ar 7:2. Bārtulis izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli beidza ar lietderības koeficientu +2.

Cita latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais klubs Čikāgas «Wolves» savā laukumā ar 0:1 atzina Milvoki «Admirals» pārākumu. Kulda trīsreiz meta pa vārtiem, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.