Sprukts gūst vārtus pret Peorijas «Riverman»

Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien vārtus guva Latvijas uzbrucējs Jānis Sprukts, palīdzot Ročesteras «Americans» vienībai ar 4:2 izbraukumā pieveikt Peorijas «Riverman» komandu.

Latvietis mača piektajā minūtē panāca rezultātu 1:1. Kopumā viņš spēlē izdarīja divus metienus uz vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šīs sezonas 43 aizvadītajās spēlēs Sprukts ir guvis 15 vārtus un izdarījis 16 rezultatīvas piespēles, kopumā sakrājot 31 rezultativitātes punktu, kas ir otrais labākais rādītājs komandā.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas «Wolves» vienība, kas ar 2:4 izbraukumā piekāpās Hjūstonas «Aeros» komandai. Latvietis izdarīja vienu metienu uz vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs –1.