Sprukts: iegāza nevis noraidījumi, bet gan spēle mazākumā

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts pēc zaudējuma Kanādai sacīja, ka komandu iegāzusi spēle mazākumā, jo pretinieki meistarīgi izmantojuši viena spēlētāja pārsvaru.

Jānis Sprukts

Foto: AP/Scanpix

«Neteiktu, ka mūs iegāza noraidījumi, mūs iegāza spēle mazākumā. Viņi mūs izvazāja ar diagonālām piespēlēm, saraustīja un arī metieni izdevās lieliski. Pēc tam, kad vairākumā kanādieši savu panāca, mača beigas viņi vienkārši nospēlēja, iniciatīvu atdodot mums,» sacīja uzbrucējs.

Komentējot spēles sākumā nopelnīto noraidījumu, Sprukts sacīja, ka viņš slidojis kanādietim garām un kontakts ar viņu bija. «Mazliet aizķēru, taču man liekas, ka kanādiets tur arī pietēloja, bet tiesnesis nosvilpa,» situāciju, pēc kuras mača sākumā tika zaudēti pirmie vārti, skaidroja Sprukts.

Arī turpinājumā tiesneša lēmumi uzbrucējam šķituši interesanti, un tieši tas palīdzējis komandai kļūt niknākai un spēlēt agresīvāk. Komanda mēģinājusi mainīt cīņas ritējumu taču nav izdevies gūt vārtus. «Cenšamies, taču pagaidām ne viss sanāk.»

Spēlē pret Kanādu viņš juties labāk nekā mačā pret Šveici. «Spēlēt man bija vieglāk, kājas bija svaigākas, sajūtas labākas. Domāju, ka tālāk būs labāk,» optimismu pēc otrās neveiksmes divos mačos nebija zaudējis Sprukts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv