Šreks, cūkas, ēzeļi, bizbizmārītes «Laivu karnevālā» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ir noslēdzies otrais aktīvās atpūtas «Laivu karnevāls». Tajā piedalījās daudz un dažādu izdomas bagātu cilvēku, kas bija pārģērbušies par Šreku un viņa komandu, pavāriem, bizbizmāritēm, bēbīšiem, hipijiem un vēl daudziem un dažādiem tēliem.

Šreks, cūkas, ēzeļi, bizbizmārītes «Laivu karnevālā» 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Saulainā laikā un saulainā garstāvoklī ir noritējis jau otrais «Laivu karnevāls», kas šogad pulcēja 62 komandas, kurās kopā sanāca 200 cilvēku. Liels pārsteigums pašiem organizatoriem bija itāļu vidusskolnieku 10 komandu pieteikumi šim pasākumam, kā arī vilcienā uzrunātais poļu pāris, kas piekrita doties šajā «Laivu karnevālā». Pasākums noritēja ar maziem starpgadījumiem, bet visi Finišā nonāca smaidīgi, priecīgi un laimīgi. Tika atrasti arī daudz jaunu draugu uz upes.

Uz pasākumu bija ieradušies skaļie Meksikāņi, Zaķi ar savu diriģentu, Angry birds kompānija, Četrgalvains pūķis, Trīs siventiņi ar vilku, Ārstu komanda, Papagaiļi, Trīs tankisti ar suni, Gulbis, Pavāri, Šreks, Fiona, Ēzelītis, Runcis, Melnā pērle, Bebīši, Rōzā brilles, Bizbizmārītes un vēl daudzi, daudzi citi.

«Laivu karnevāls» noritēja zem atpūtas un jautrības zīmes. Arī žūrija bija ievērojusi pašus spilgtākos un skaļākos, tāpēc pie Grand Prix un jūras ceļojumā no «Tallink» tika komanda «Ilgi un laimīgi», ko pārstāvēja Šreks ar savu komandu. Arī citas komandas ieguva balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv