«ss.lv» strīdā ar VID meklēs risinājumu ar mediācijas palīdzību

Apollo
94 komentāri

Sludinājumu portāla «ss.lv» lietotāja SIA «Internet» pārstāvji ir pieņēmuši lēmumu, ka «ss.lv» strīdā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) meklēs konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību, portālu «Apollo» informēja uzņēmuma pārstāvji. 

«ss.lv» strīdā ar VID meklēs risinājumu ar mediācijas palīdzību

Foto: MyTudut, CC BY-NC-SA 2.0

«ss.lv» sludinājumu portāla pārstāvji uzrunās tā sauktā «lielā četrinieka» starptautiskās auditorfirmas, apzinot iespējas uzsākt mediācijas procesu, lai strīdā ar VID panāktu uz labticīgas sadarbības principiem balstītu risinājumu. 

Viens no  sludinājumu portāla dibinātājiem un SIA «Internet» valdes loceklis Juris Līnis uzsver, ka domstarpības ar VID nav par nodokļu nomaksu - uzņēmums vienmēr ir bijis godīgs nodokļu maksātājs.

«Nav šaubu - likums paredz, ka VID ir tiesības pieprasīt informāciju par sludinājumiem un to izvietotājiem. «ss.lv» jau gadiem sadarbojas ar VID, sniedzot visu informāciju, kas tiek prasīta konkrētos gadījumos. Mūsu strīds ar VID ir par informācijas apjomu, kas mums ir jāsniedz par klientu sludinājumiem un šīs informācijas samērīgumu,» norāda Līnis.

«Mēs esam viens no Latvijas IT nozares veiksmes stāstiem un mūsu mērķis nav portāla darbību vai mūsu uzņēmējdarbību pārcelt uz ārzemēm – mēs vēlamies strādāt un turpināt maksāt nodokļus Latvijā,» uzsver Līnis.  

Tāpat viņš norāda, ka strīds ir aizgājis pārāk tālu. «Tādēļ, lai risinātu mūsu domstarpības, mēs esam izlēmuši aicināt vienu no Latvijā strādājošajām starptautiskajām auditorfirmām kļūt par strīda mediatoru un mūsu domstarpības risināt kopīgā sadarbībā, atrodot abām pusēm pieņemamu risinājumu. Uzskatām, ka mediatora piesaiste palīdzēs situācijā, kurā pēdējā laikā ir bijis arī daudz emociju,» pauž Līnis. 

Tuvākajā laikā uzņēmums sola informēt par to, kā sokas arī šī procesa attīstību. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv