ST atjaunojusi elektroapgādi vairāk nekā 19 000 mājsaimniecību

Apollo
8 komentāri

Pirmdien, intensīvi strādājot 266 brigādēm ar 652 elektromontieriem, AS «Sadales tīkls» (ST) līdz minimumam ir samazinājusi vētras izraisītos elektrotīkla bojājumus visos novados – ja agri no rīta to klientu objektu skaits, kur nebija elektrības, bija 20 000, šobrīd tas ir samazināts līdz 600.

ST atjaunojusi elektroapgādi vairāk nekā 19 000 mājsaimniecību

Foto: Dhammika Heenpella / Images of Sri Lanka, CC BY-NC 2.0

ST informē, ka šovakar elektroapgāde tiks atjaunota lielākajai daļai klientu.

ST turpina bojājumu novēršanas darbu, ievērojot pastiprinātas drošības prasības diennakts tumšajā laikā. Atlikušajam klientu skaitam elektroapgāde tiks atjaunota vēl šovakar, kad darbā elektrotīkla dispečeri ieslēgts visas tās elektrolīnijas, kurās vēl šobrīd noris aktīvs bojājumu novēršanas darbs.

Otrdien valsts Austrumos un Dienvidos turpināsies darbs tehniski sarežģītāko bojājumu novēršanai zemsprieguma elektrolīnijās- vienlaidus sarauti vairāki līnijas posmi ar lauztiem balstiem vai ir apgrūtināta piekļuve objektā. Ar šiem klientiem uzņēmums sazināsies personīgi, informējot par elektroapgādes atjaunošanu.

Visas dienas garumā ST sazinājās ar vietējām pašvaldībām, informējot par bojājumu novēršanas gaitu un koordinējot sadarbību, kā arī, ja nepieciešams, piedāvājot nodrošināt objektu elektroapgādi ar ģeneratoriem. Sadarbība ar pašvaldībām ir nozīmīga, jo tieši pašvaldību pārstāvji vislabāk pārzina savu novadu administratīvajās teritorijās atrodošos objektus, to vajadzības.

ST aicina iedzīvotājus joprojām būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā. Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv