Stafetē pārliecinoši uzvar Krievijas biatlonistes

Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā stafetes sacensībās sievietēm šodien pārliecinošu uzvaru izcīnīja Krievijas biatlonistes.

Svetlana Sleptsova

Astoņās šaušanās krievietes pieļāva septiņas kļūdas un mēroja vienu soda apli, finišējot pēc stundas, 16 minūtēm un 47,7 sekundēm. Otrajā vietā ar četrām kļūdām šaušanās ierindojās Ukrainas biatlonistes, kas uzvarētājām finišā zaudēja minūti un 10,2 sekundes, bet vācietes pieļāva 12 kļūdas un slēpoja divus soda apļus, zaudējot minūti un 31,4 sekundes, un finišējot trešajā vietā.

Latvijas sieviešu komanda šajās stafetes sacensībās nebija pārstāvēta, jo pirmajos trīs posmos Žanna Juškāne nespēja izpildīt noteiktos kvalifikācijas kritērijus un šajās sacensībās viņa nevarēja startēt. Kritēriju neizpildīšana būtiski iespaidoja vēl vairākas komandas, un tāpēc šajās sacensībās bija pieteiktas tikai 12 komandas, bet startēja 11 no tām.

Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensības turpināsies ceturtdien, kad notiks 4x7,5 kilometru stafete vīriešiem. Piektdien paredzēts sprints sievietēm, sestdien sprinta sacensības aizvadīs kungi, bet ceturtais posms noslēgsies svētdien, kad notiks dāmu un kungu sacensības ar kopīgo startu.