Štālam atkal piespēle, «Poprad» sērijā panāk neizšķirtu

Rezultatīvu piespēli Slovākijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā pirmdien izpildīja latviešu uzbrucējs Juris Štāls, bet viņa pārstāvētā «Poprad» komanda svinēja otro panākumu divu dienu laikā.

Aizvadītajā cīņā «Poprad» savā laukumā ar 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) uzvarēja «Košices» vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panāca izlīdzinājumu 2-2. Nākamais mačs ceturtdien tiks aizvadīts Košicē.

Ar rezultatīvu piespēli Štāls trešās trešdaļas pirmajā minūtē palīdzēja savam komandas biedram Rihardam Smotrilam panākt 5:2 «Poprad» labā. Rezultatīvu piespēli trešajā uzbrucēju virknējumā spēlējošais Štāls izpildīja otro maču pēc kārtas.

Štāls pēc pārcelšanās no Ukrainas Slovākijas čempionātā 12 mačos guvis divus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Regulārā čempionāta noslēgumā «Poprad» komanda izcīnīja septīto vietu, bet «Košice» ierindojās otrajā pozīcijā.

Tikmēr «Mountfield» komanda, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Raimonds Vilkoits, regulāro čempionātu noslēdza pēdējā, desmitajā, vietā starp kopējā ieskaitē startējošajām komandām.

Nākamajā nedēļā «Mountfield» sāks sēriju par vietas saglabāšanu Slovākijas čempionāta augstākajā līgā.