Štāls: Nevajag meklēt vainīgos, jāgatavojas spēlei

Apollo
23 komentāri

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Juris Štāls pēc zaudējuma Krievijas hokejistiem pasaules čempionātā (0:6) sacīja, ka vēlme parādīt pēc iespējas labāku sniegumu noveda pie «sausās» spēles turnīrā.

Štāls: Nevajag meklēt vainīgos, jāgatavojas spēlei

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Sākām pirmo periodu labi, pie spēles plāna turējāmies, bet šī bija pirmā spēle čempionātā. Ļoti gribējās uzvarēt un uz tā rēķina bieži vien galvā kaut kas sajūk, un tu pazaudē pozīciju laukumā, kas noved pie vārtu zaudējuma,» sarunā ar «Apollo» izteicās Štāls.

«Krievi iemeta vārtus, kad bijām atgriezušies atpakaļ aizsardzības zonā, taču viņu aizsargi vai tālais uzbrucējs nebija nosegts. Ticējām sev, bet pārcentāmies.»

Juris nemācēja komentēt Armanda Bērziņa noraidījumu līdz spēles beigām, jo epizodi pilnībā neredzēja.

«Ar Armandu pēc otrās trešdaļas nesanāca parunāt, par piešķirto noraidījumu nemāku spriest, jo epizodi īsti labi neredzēju. Ja tiesneši iedeva noraidījumu, tad savu lēmumu viņi nemainīs, jāturpina spēlēt.»

«Priekšā spēle ar ASV izlasi, tagad jāatpūšas, turnīrs ir garš, šī bija tikai pirmā spēle. Nevajag nolaist galvu un meklēt vainīgos. Jābūt gataviem uz turnīra otro spēli,» piebilda Štāls.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv