«Staro Rīga» pasākumus apmeklējuši vairāk nekā 100 000 skatītāju Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Pirmajās divās festivāla dienas to apmeklējuši vairāk nekā 100 000 skatītāju, kas izvēlas pastaigu maršrutus pa Vecrīgu, kā arī apskata objektus, kas atrodas ārpus pilsētas centra. Visvairāk apmeklēti ir objekti «Preses nams», «Gaisma stāsta Pēterbaznīcu», «Laika grieži», «Zibens gaisma» un Latvijas mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas studentu darbi.

«Staro Rīga» pasākumus apmeklējuši vairāk nekā 100 000 skatītāju

Publicitātes foto

«Festivāls norit mierīgi - nav saņemtas ziņas par negadījumiem un nozīmīgiem pārkāpumiem. Pilsētas iedzīvotāji un viesi pasākuma laikā ir disciplinēti.» - saka Ludmila Levite, festivāla atbildīgā persona par sabiedrisko drošību un kārtību.

«Ir prieks redzēt pilsētā daudz smaidīgus cilvēkus, kas priecājas par festivāla objektiem, vēro izgaismoto ēku un objektu īpašos stāstus un cenšas  nofiksēt, kā pilsēta pārvēršas. Domāju, ka mums būs daudz interesantu fotogrāfiju par starojošo Rīgu,» saka festivāla «Staro Rīga» idejas autore, Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle.

Festivāla organizatori aicina unikālo pilsētvides gaismu objektu fotogrāfijas un video linkus ievietot mājas lapā «staroriga.lv».

Festivāla laikā notiek arī balsošana par skatītāju iemīļotāko projektu - balsot iespējams nosūtot SMS ar tekstu «staroXX» (XX vietās liekot objekta kārtas numuru - 01, 02, 03 utt.) uz balsošanas tālruni Nr. 20000411 (piem.: staro01). Festivāla darba laikā informācijas centros Rātslaukumā, pie Viesnīcas «Hotel de Rome» un «Tele2» apkalpošanas centrā Merķeļa ielā iespējams saņemt karti, kas palīdz orientēties objektu izvietojumā.

Festivāla izstādīti gaismas objekti -  apskatāmi 18 jauni gaismu objekti, 3 gaismu objekti no 2008. gada programmas, 9 objekti, kas tapuši ar festivāla sadarbības partneru atbalstu, 12 LMA Dizaina nodaļas studentu programmas gaismu objekti, kā arī 14 pilsētvides pastāvīgie gaismu objekti. Festivāla objekti vēl būs apskatāmi katru vakaru no plkst. 18.00 līdz 23.00 līdz pat 18. novembrim.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv