Starptautiskā festivālā uzvar latviešu deju izrāde

Apollo
0 komentāru

No 17. līdz 19. augustam Gdaņskas deju festivāla ietvaros notika pirmais «Baltic Movement Contest 2009» konkurss, kura finālā astoņu izrāžu konkurencē uzvaru un balvu par labāko laikmetīgās dejas izrādi ieguva horeogrāfes Elīna Breices («Dejas anatomija») izrāde «Ņem manas acis».

Starptautiskā festivālā uzvar latviešu deju izrāde

Publicitātes foto

«Baltic Movement Contest» ir laikmetīgās dejas konkurss, kas pulcē laikmetīgās dejas māksliniekus un deju kompānijas no Eiropas, Krievijas reģiona un īpaši Baltijas valstīm. Tā mērķi ir atklāt jaunus dejas talantus, atbalstot viņus tālākā mākslinieciskā darbībā, ieskicēt interesantākās laikmetīgās dejas aktualitātes pašlaik un stimulēt jaunas dejas «kustības» izpausmes, veicināt mākslinieku un producentu, organizatoru sadarbību, radošo un praktisko ideju apmaiņu.

Lai piedalītos konkursa finālā, izrādei vajadzēja iziet pusfināla atlases kārtu, pēc kuras žūrijas komisija deva ļoti pozitīvas atsauksmes un uzaicināja izrādi tālāk piedalīties konkursa finālā Gdaņskā.

Konkursa finālā piedalījās astoņas dejas izrādes, kuras vērtēja starptautiska žūrija (tās sastāvā bija trīs profesionāli dejotāji un horeogrāfi no Igaunijas, Kanādas un Somijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv