Starptautiskais iluzionistu festivāls «Abrakadabra» atgriežas Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vēlreiz Latvijā ieradīsies pasaules Iluzionisma zvaigznes no LasVegasas («World’s Greatest Magic Show»), brīnišķīgi mākslinieki no Argentīnas, Beļģijas, Dānijas, Lietuvas, Krievijas, Itālijas un citām valstīm, lai iepriecinātu Latvijas skatītājus ar unikāliem  un krāšņiem iluzionisma nummuriem  Starptautiskā Iluzionistu festivāla «Abrakadabra» laikā.

Starptautiskais iluzionistu festivāls «Abrakadabra» atgriežas. 2 attēli Atvērt

Starptautiskais iluzionistu festivāls «Abrakadabra» atgriežas.

Publicitātes foto.

Šis ir jau otrais «Abrakadabra» festivāls, kas notiks Rīgas Kongresu namā  28., 29. maijā, plkst. 19.00.

Šogad pasākuma organizatori ir sarūpējuši daudz pārsteigumus Latvijas skatītājiem. Viens no jaunumiem ir arī tas, ka festivāla atklāšanas šovs notiks Ventspilī Teātra namā «Jūras vārti» 27. maijā 19.00.

Savukārt, ar KKF un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ikviens interesents bez maksas varēs piedalīties ļoti interesantā un aizraujošā seminārā «Starp zinātni un mistēriju» 28. maijā 15.30 Rīgas Kongresu namā, kuru vadīs  ASV top eksperts krāpnieku atmaskošanā. Semināra dalībniekiem tiks atklāti dažādi krāpniecības triki, kurus izmanto «falšie» pareģi, garu izsaucēji un citi pārdabisko spēku sludinātaji. Šis seminārs būs noderīgs ne tikai mentālā iluzionisma interesentiem, bet arī policistiem, psihologiem, sociologiem un reliģisko kustību pārstāvjiem, tāpēc lūdzam jau savlaicīgi pieteikties visiem interesentiem, jo vietu skaits ierobežots (Pieteikties pa e-pastu: «brinum-x@ml.lv»).

Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja bez maksas aplūkot Ekspressizstādi Rīgas kongresu nama vestibilā «Latvijas Iluzionisma attīstības vēsture Rīgas cirkā un ārpus tā» no 20. līdz 30.maijam, kas, savukārt, taps sadarbībā ar Rīgas cirka direktori Lolitu Lipinsku un Latvijas Sporta muzeja galveno speciālisti Ritu Apini. Izstādes apmeklētāji varēs uzzināt interesantas lietas, piemēram, kurš no Latvijas burvju māksliniekiem savulaik tika iecelts par Krievijas cara Nikolaja 2 galma burvju mākslinieku.

Festivāla ietvaros notiks arī pieci profesionālie iluzionisma semināri 28.,29.,30.maijā
(Skatuves iluzionismā, Ātrajā tērpu transformācijā, Mikromaģijā, Mentālismā «Cold reading» u.c.) un meistarklases pie izciliem LasVegasas un Eiropas iluzionisma speciālistiem.

Labā ziņa, ka bērniem līdz 6 gadu vecumam biļete nav jāpērk, ja neaizņem sēdvietu. Abrakadabra šova programma ir paredzēta ģimeņu auditorijai. Pasākums notiks angļu, latviešu un krievu valodās. Pasākuma apmeklētāji droši var ierasties ātrāk pirms pasākuma, jo Kongresa nama vestibilā viņus sagaidīs dažādi pārsteigumi un darbosies arī «Pecolli Magic shop» Burvju triku veikaliņš, kurā ikviens varēs iegādāties sev interesējošus Burvju triku priekšmetus ar kuriem paši skatītāji varēs radīt brīnumus.

«Abrakadabra 2010» atbalstītaji:  Monika Centrum Hotels, KKF, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Kurzemes Filharmonija, SWH   SWH+ , Apollo, 1188, Draugiem.lv, Double Caffee, NovoNews, Leonardins.lv, K.I.D. restorāns, Mammam.lv, T/P Alfa, Cinamon, Mirandas nometnes, Ulma, RJK, Telegraf, ZZL, TV24.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv