Starptautiskajā mājas sesku izstāde Attēlu galerija

Apollo
5 komentāri

9. un 10. novembrī izstādes «Zooekspo 2013» laikā Ķīpsalā, līdzās suņu un kaķu izstādēm, pirmoreiz notiks arī starptautiska mājas sesku izstāde, kurā piedalīsies mājas seski no Latvijas un ārvalstīm.

Arvien biežāk cilvēki par saviem mīļdzīvniekiem izvēlas seskus jeb fretkas, kuru rotaļas un graciozitāte parasti sajūsmina ikvienu. Šobrīd mājas seski popularitātes ziņā jau ierindojas uzreiz aiz suņiem un kaķiem, tādēļ pirmo reizi «Zooekspo» laikā risināsies starptautiskā mājas sesku izstāde «Teeth’n’Tails», ko rīko klubs «Seskumīlis».

Mazie nerātņi – mājas seski – ir ļoti ziņkārīgi un draiskulīgi, ar augstu intelektu apveltīti dzīvnieciņi. To dzīves ilgums vidēji ir 8 līdz 10 gadi. Tiem patīk ložņāt, rakt un ielīst visur, kur vien tikai var. Tādēļ dzīvnieciņu drošībai saimnieka prombūtnē seskiem ir jāuzturas būrī, kurā tie parasti ļoti labprāt guļ. Seskus baro ar sesku profesionālo sauso barību vai ar kaķēnu sauso barību. Taču laiku pa laikam seskam jāļauj panašķoties ar svaigu putnu vai truša gaļu, paipalu olām un citiem kārumiem.

Sestdien būs apskatāmi mājas seski gan klasiskajās standarta krāsās, gan arī garspalvainie un eksotiskā krāsojuma seski. Kompetenta žūrija izstādē noteiks labākos seskus katrā grupā, kā arī dienas labāko sesku. Savukārt svētdien notiks adoptēto sesku izstāde un sacensības. Bieži vien cilvēku neapdomības un nezināšanu dēļ seski tiek iegādāti, bet vēlāk pamesti. Stāsti ir dažādi, bet mazie dauzoņas ir raduši savas jaunās mājas un izstādē demonstrēs savu veiklību dažādos konkursos. Abu izstādes dienu noslēgumā, plkst. 17. 00 sāksies sesku apbalvošana. Vairāk par sesku izstādi: www.seskumilis.lv.

Kā zināms, 9. un 10. novembrī Ķīpsalā notiks starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde «Zooekspo 2013». Vienā hallē varēs vērot simtiem visdažādāko šķirņu suņus un aplūkot plašu zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīciju, savukārt otrā hallē varēs vērot kaķus, mājas seskus, trušus, dekoratīvos putnus, visdažādākos dekoratīvos grauzējus un citus dzīvniekus. Apmeklētājiem tiks piedāvāta arī plaša pasākumu programma: suņu ātruma, veiklības un paklausības demonstrējumi, robežsardzes suņu paraugdemonstrējumi, suņu mazuļu skolas demonstrācijas un vēl daudz kas cits. Bērni pēc sirds patikas varēs izlēkāties piepūšamajās atrakcijās. Papildu informācija un pasākumu programma: www.bt1.lv/zooekspo

Norises vieta un laiks: 9. un 10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv