Starptautiskās komunikācijas vadība - zināšanas ar perspektīvu nākotnē* Video

Apollo
0 komentāru

Jauno tehnoloģiju strauja attīstība, informācijas pieejamība un ātra tās izplatīšanās nosaka to, ka arvien pieprasītāka kļūst izglītība, kas vērsta uz starptautisku vidi. Tajā pašā laikā, nekāda zinātnes attīstība un sasneigumi nav mainījuši to, ka jebkurā darbā ļoti būtiska ir saskarsmes māksla, komunikācija.

Starptautiskās komunikācijas vadība - zināšanas ar perspektīvu nākotnē*

Publicitātes foto.

Lai ikvienam būtu iespējams vienlaikus apgūt gan darbošanos starpautiskā vidē, gan komunikācijas prasmes, Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātē izveidota profesionālā bakalaura programma Starptautiskās komunikācijas vadība. 
Studiju programma piedāvā zināšanas, lai dibinātu un uzturētu uzņēmumu, valsts un pašvaldību, kā arī nevalstisko organizāciju sadarbību.
 
Kā stāsta Valdis Tilgalis, programmas direktors, “Starptautiskās komunikācijas vadība ir studiju programma, kas ir vērsta uz inovācijām, radošumu. Programmā iekļauti interesanti studiju kursi: Jaunie mediji, Produkta jaunrade, Integrētā mārketinga komunikācija, Reputācijas un zīmola vadība, Vides komunikācija, Biznesa izlūkošana.

 Pēdējos studiju gados uzmanība vairāk tiek pievērsta gan teorētiskajiem, gan praktiskajiem aspektiem jaunajā interaktīvajā komunikācijas vidē, kas ietver gan alternatīvo mārketingu, sporta komunikāciju, gan virtuālo realitāti un produktu jaunradi. Attiecīgi programmā iespējamas specializācijas Virtuālās realitātes projekti, Alternatīvā mārketinga projekti, Sporta projekti.

Parasti studenti interesējas arī par to, kur būs studiju laikā iespējams praktizēties. Mēs piedāvājam praksi labākajos starptautiskajos uzņēmumos un valsts institūcijās, piemēram, Scandinavian Tobacco, Swedbank, SEB, LNT, PR Stils, Comperio, Valsts Kancelejā, Ārlietu ministrijā, Tieslietu ministrijā un citur. Protams, studiju laikā studenti iegūst arī  plašu sadarbības partneru un draugu loku visā pasaulē”.


Turības Sabiedrisko attiecību fakultātē kopumā iespējams studēt piecās studiju programmās no 1. līmeņa līdz pat doktorantūrai:

Sabiedriskās attiecības – 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma
Starptautiskās komunikācijas vadība – profesionālā bakalaura studiju programma
Sabiedriskās attiecības – profesionālā bakalaura studiju programma
Sabiedriskās attiecības – profesionālā maģistra studiju programma
Komunikācijas vadība – doktora studiju programma

Atvērto durvju dienas Turībā 18. augustā plkst.18.00 21. augustā plkst.12.00


«turiba.lv»
«neskolaibetdzivei.lv»

*Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

/>/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv