Stāsts par karalieni, kuras kaisle aizsāka Tjūdoru dinastiju

Apollo
2 komentāri

Džoannas Hiksones romāns «Azenkūras līgava» izdots latviski. No angļu valodas tulkojusi Diāna Smilga, vāka mākslinieks Artūrs Zariņš, 464 lpp.

Stāsts par karalieni, kuras kaisle aizsāka Tjūdoru dinastiju

Foto: Publicitātes foto

Viņas skaistums izraisīja karu. Viņas drosme savaldzināja karali. Viņas kaisle aizsāka Tjūdoru dinastiju.

Aizraujošs, episks vēstījums par karalieni, kura iedibināja Tjūdoru dinastiju. Lieliski piemērots Filipas Gregorijas talanta cienītājiem.

Izcilā vēsturisko romānu autore, žurnāliste un publiciste Džoanna Hiksone kopš trīspadsmit gadu vecuma kaislīgi aizraujas ar Lielbritānijas vēstures studijām, īpašu uzmanību veltot viduslaikiem. Divdesmit piecus gadus nostrādājusi BBC ziņu redakcijā un Radio 4 dienas programmas redakcijā, Džoanna pārceļas uz dzīvi laukos un pilnībā velta sevi literatūrai. Autore sarakstījusi vairākus vēsturiskus romānus, poēmas un stāstu seriālus.

Kad Mjetas jaundzimušais bērns iet bojā, viņa kļūst par zīdītāju neprāta pārņemtā karaļa Šarla Sestā galmā. Mjeta rūpējas par Valuā dzimtas princesi Katrīnu, kas ierauta galma dzīves virpulī.

Katrīnai pieaugot, viņa kļūst par bandinieku nežēlīgā spēlē – divu ietekmīgu dinastiju cīņā. Viņas brālis dofins un ļaunais, viltīgais Burgundijas hercogs izmanto Katrīnu Francijas mērķu piepildīšanai. Katrīnai nepietiek spēka, lai viņus apturētu, tomēr Azenkūras kaujas iznākums visu maina, un piepeši viņa ir vērtīgāka balva nekā jebkad.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv