Stāsts par to, kā izkļūt no bezcerības

Apollo
2 komentāri

New York Times Top Bestselleru autora Džefrija Ārčera  darbs «Atbildi zina tikai laiks» izdots latviski. Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš.

Stāsts par to, kā izkļūt no bezcerības

Foto: Publicitātes foto

Džefrijs Ārčers sarakstījis vairāk nekā 18 romānu, īsstāstus, lugas un dokumentālo prozu. Autora darbi tulkoti 37 valodās, izdoti 97 valstīs un pārdoti vairāk nekā 250 miljonos eksemplāru. Tikpat talantīgi un izsmeļoši kā Dikenss, Ārčers attēlo 20. gadsimta sākuma Lielbritāniju.

Kliftonu ģimenes sāga – ir visambiciozākais izcilā Lielbritānijas rakstnieka Džefrija Ārčera romāns. Šajā grāmatā, kura aizsākas 1919. gada Bristoles nomalē, lasītājs dodas dramatiskā, negaidītu un galvu reibinošu pavērsienu pilnā piedzīvojumā  pa Kliftonu dzimtas ceļu. Pat aizverot pēdējo lappusi, rodas nepārvarama vēlme šo ceļojumu turpināt...

Uzticīgais un mīlošais Meizijas vīrs kādudien aiziet uz darbu ostas dokā un vairs neatgriežas. Kaut kā savelkot galus, Meizija sastopas ar šķēršļiem, kurus rada viņai nezināms, ārkārtīgi ietekmīgs cilvēks. Meiziju vada pārliecība, ka viņa paveiks visu iespējamo, lai izrautos no trūkuma un bezcerības un atvērtu logu uz pasauli savam ļoti talantīgajam dēlam Harijam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv