Stāstu konkurss: Elektrības stabs - mūsu glābiņš

Apollo
0 komentāru

Sveiki! Stāsti jau drošvien ir dažādi, citi interesanti, citi mazāk interesanti. Pašam šādi gadījumi ir bijuši daži, bet nu šis palicis atmiņā visvairāk, tāpēc arī to pastāstīšu! 

Stāstu konkurss: Elektrības stabs - mūsu glābiņš

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Kādā jaukā vakarā izdomājām ar draugiem uztaisīt pikniku. Viss bija labi, bet nāca jau rīts un bija jātaisās uz mājas pusi, protams, šoferis jau vairs braucējs nebija. Pašam vēl tajā laikā nebija vadītāja apliecība, bet nu lietojis alkaholu nebiju un, tad biju gatavs braukt pie stūres, (labāk bez tiesībām skaidrā, nekā dzēris ar tiesībām) bet nu bija tādi cilvēki kuriem ļoti patīk braukt ar mašīnu, atrunāt neizdevās, tad nu viņš bija šoferis.

Laimīgi nokļuvām līdz drauga mājām, bet, protams, pārējiem alkahols galvā un nebija miers, otrs dzērājs citai mašīnai pie stūres. ( Brauksim itkā skatīt viņa īpašumu), - labi. Sēžos viņam nu blakus (pārējie brauc otrā mašīnā). Braucam, braucam- es saku: «Varbūt mazliet lēnāk, tu esi dzēris,» viņš: «Nē, būs viss kārtībā.» Bet pēc kāda laika jūtu, ka līkumā mašīna sāk slīdēt, protams, viņš ar savu alkaholisko prātu centās ko glābt, bet ātrums bija paliels un nekas neizdevās. Tā nu metot kūleni ar mašīnu apsitāmies pret elektrības stabu, tas bija mūsu glābiņš, ja staba nebūtu, tad būtu vairāk kūleņu un daudz smagākas beigas. Paldies, Dievam, ka neviens netika traumēts, un visi esam uz kājām. 

P.S. Nevienam neiesaku kāpt mašīnā kur ir dzēris šoferis,lai arī cik viņš būtu pieredzējis!

Lasi konkursa noteikumus un sūti savus stāstus uz e-pastu redakcija@apollo.lv   Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv