Šteinberga: Varam arī sagādāt patīkamu pārsteigumu

Apollo
2 komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlasei ir pa spēkam sagādāt arī patīkamu pārsteigumu, uzskata valstsvienības spēlētāja Anete Šteinberga.

Šteinberga: Varam arī sagādāt patīkamu pārsteigumu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā ziņots, Šteinberga valstsvienībai pievienojās kā pēdējā kandidāte. Vēl maija vidū viņai bija izlaidums augstskolā ASV, tomēr jau nākamās nedēļas vidū viņa pievienojās izlasei un piedalījās pārbaudes spēlē ar Lietuvu, kurā vēl neparādīja sekmīgāko sniegumu.

Savukārt pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā turnīrā Zviedrijā spēlētāja jau vidēji mačā guva 10,3 punktus un izcīnīja 4,7 bumbas zem groziem.

«Nu jau esmu ievērojami vairāk iejutusies komandā. Esmu vairāk iemācījusies sadarbības un sapratusi, kā meitenes kustās, tāpēc ir vieglāk,» sarunā ar aģentūru LETA izteicās Šteinberga. «Vēl ir taktiskās nianses, ko reizēm piemirstu, tomēr domāju, ka varēšu to atspēkot ar aktīvu cīņu zem groziem.»

Šteinberga atzina, ka jau pieļāvusi iespēju, ka netiks paņemta izlases sastāvā, tomēr tagad ir priecīga, ka būs iespēja doties uz Eiropas čempionāta finālturnīru.

«Eiropā ar ASV diezgan atšķiras basketbols gan fiziskajā ziņā, gan pēc noteikumiem,» secināja basketboliste. «Man ir jāpārorientējas gan jautājumā par nostaigātu, gan arī jāievēro, ka šeit nevar tēlot piezīmes, jo seko tehniskie pārkāpumi. Būs jāpielāgojas katram tiesnesim individuāli.»

Šteinberga nesaskata problēmas, ka Latvijas izlasei šogad būs augumā mazāks sastāvs. «Ja mēs kā komanda turēsimies kopā un viss būs pozitīvi, varam arī sagādāt pārsteigumu skatītājiem.»

Eiropas čempionāts no 15. līdz 30. jūnijam risināsies Francijā. Apakšgrupu turnīrā Latvija sacentīsies ar Francijas, Lielbritānijas un Serbijas izlasēm. Pēc apļa turnīra trīs labākās komandas iekļūs otrajā posmā.

Latvijas izlase Eiropas čempionāta finālturnīrā spēlēs piekto reizi pēc kārtas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv