Šteinbergs pasaules motokrosa čempionāta kvalifikācijā MX1 klasē ieņem 26.vietu

Pasaules čempionāta 13.posmā motokrosā prestižākajā MX1 klasē - Čehijas «Grand Prix» izcīņā - sestdien kvalifikācijas sacensībās 26.vietā ierindojās «Honda Latvia Elksni» komandas braucējs, latvietis Ivo Šteinbergs.

Šteinbergs, kurš bija vienīgais Latvijas pārstāvis šajā klasē, savu ātrāko apli veica minūtē un 52,713 sekundēs, kas bija 29.ātrākais laiks 30 sportistu konkurencē, tomēr finišā viņam izdevās ieņemt 26.vietu, kvalifikācijas uzvarētājam Klemānam Desaijam no Beļģijas zaudējot minūti un 47,549 sekundes.

Jau ziņots, ka otrs Latvijas pārstāvis MX1 klasē Filips Kempelis joprojām ārstē rokas savainojumu, tādēļ šajā posmā vēl nepiedalījās.

Savukārt MX2 klases kvalifikācijas braucienā augstāko vietu starp Latvijas sportistiem izcīnīja Augusts Justs no «Honda Latvia Elksni» vienības, kurš 40 dalībnieku konkurencē finišēja 32.vietā, no uzvarētāja, francūža Marvēna Miskēna atpaliekot vairāk nekā apli. Tikmēr «MVD-D Suzuki» komandu pārstāvošais Matīss Karro finišu sasniedza 34.pozīcijā.

Kā zināms, atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šosezon tiesības startēt pamatsacensībās iegūst visi kvalifikācijas dalībnieki.