Šteinbergs triumfē Latvijas motokrosa čempionāta trešajā posmā

1 komentārs

Par Latvijas motokrosa čempionāta trešā posma uzvarētāju pagājušajā nedēļas nogalē Stelpē kļuva Ivo Šteinbergs («Motoparks Kandava»), vēsta Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).

Kopumā sestdien un svētdien uz starta stājās vairāk nekā 330 sportisti dažādās klasēs Latvijas čempionāta un Latvijas kausa ieskaitē.

MX1 klasē abu braucienu summā uzvaru izcīnīja Šteinbergs, bet otro un trešo vietu izcīnīja «MX Moduls» braucēji - Dāvis Līvs un Dāvis Ivanovs.

MX2 klasē arī dominēja «MX Moduls» komanda Kārļa Sabuļa izpildījumā, kurš abu braucienu summā izcīnīja uzvaru, otrajā vietā atstājot Armīnu Jasikoni no Lietuvas, bet trešo vietu izcīnīja Andis Valts no «Motosports RT».

Tikmēr 125 kubikcentimetru jauniešu ieskaitē pārliecinošu sniegumu trasē rādīja K.Serģa motokluba sportists Tomass Šileika, aiz sevis atstājot Kristeru Drevinski no «Motosprts RT» komandas un Hendriku Talviku no Igaunijas.

Dāmu ieskaitē pirmais trijnieks bija šāds - Inga Pīlādze no «Motosports RT», Anna Lankovska no «F.F.F» sporta kluba un Elīna Kalniņa no «Lizums MX». Ierastā līdere šajā klasē Samanta Josta cīnījās par punktiem pasaules čempionāta ieskaitē, aizvadot otro čempionāta posmu Slovēnijā.

Nākamais Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posms būs jūlijā Viļakā.