Šteinbergs uzvar «Vaidavas kausā»; Freibergs lauž atslēgas kaulu

Apollo
0 komentāru

Motoru sporta festivālā «Vaidavas kauss», kas ir vecākās, tradīcijām bagātākās sacensības, kas iekļautas Latvijas Motosporta federācijas 2010.gada pasākumu kalendārā, svētdien Apē uzvaru prestižajā MX1 klasē izcīnīja Ivo Šteinbergs, aģentūru LETA informēja pasākuma preses pārstāve Iveta Kaminska.

Šteinbergs uzvar «Vaidavas kausā»; Freibergs lauž atslēgas kaulu

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

MX1 klasē otro vietu izcīnīja Leons Kozlovskis, bet trešajā vietā ierindojās Rolands Baldiņš.

MX2 klasē uzvarēja Agris Ļitvinovs, aiz sevis atstājot Jāni Kārkliņu un Krievijas sportistu Vjačeslavu Golovkinsu.

Apvienotajā MX1/MX2 klasē līdera pozīciju jau no pirmajiem metriem ieņēma pieredzes bagātākais MX1 klases sportists Lauris Freibergs. Ar katru apli Freibergs savu pārsvaru palielināja, bet vienā no līkumiem viņam gadījās pakrist un neveiksmīgi tika traumēts agrāk jau cietušais plecs - tika lauzts atslēgas kauls un Freibergs izstājās no sacensībām.

Pēc Freiberga izstāšanās vadību pārņēma Šteinbergs, kurš pirmo pozīciju pārliecinoši noturēja līdz finišam. Otrais finišēja Ļitvinovs, bet trešo vietu izcīnīja Kozlovskis, kurš starta taisnē krita un braucienu sāka no pēdējās vietas.

Kvadri klasē uzvaru izcīnīja Mikus Neško, bet Mini MX klasē nepārspēts palika Igaunijas sportists Marti Lepiks.

Savukārt «Zelta mopēdā», kas pulcēja visplašāko dalībnieku skaitu, standarta klasē zeltu izcīnīja Andris Matisāns, standarta 2A klasē pirmais bija Agris Supe, bet sporta klasē uzvaru svinēja Ainārs Karro.

Tikmēr mopēdu komandu cīņā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa «Tambo-lambo» - Ainārs Karro un Aleksejs Gavrilovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv