Štelmahers: Šo zaudējumu ir grūti izskaidrot

8 komentāri

Ir grūti atrast vārdus, lai izskaidrotu BK «Ventspils» komandas zaudējumu izšķirošajā Eiropas Izaicinājuma kausa Top16 posma mačā, uzsvēris galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Roberts Štelmahers

«Ventspils» I apakšgrupas pēdējās, sestās kārtas mačā otrdien izbraukumā ar 58:67 zaudēja Rumānijas komandai Medias «CS Gaz Metan». Uzvaras gadījumā "ventspilnieki" būtu garantējuši vietu ceturtdaļfinālā, tomēr piedzīvotais zaudējums licis Latvijas klubam no turnīra izstāties. Iepriekš turnīra ceturtdaļfinālā «Ventspils» komanda bija spēlējusi divus gadus pēc kārtas.

«Ir grūti izskaidrot, kāpēc mēs šajā spēlē piedzīvojām zaudējumu, taču sportā tas ir normāli - kādam vienmēr ir jāuzvar,» Štelmahera teikto citē turnīra oficiālā mājaslapa internetā. «Mēs zinājām, ka mačs Mediasā būs ļoti grūts. Šeit ir grūti uzvarēt.»

«Rumānijas klubam ir pieredzējis spēlētāju sastāvs, bet mēs esam jauna komanda, kas nespēja izturēt pretinieku spiedienu,» piebilda treneris.

Arī «Ventspils» rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē Mārtiņš Meiers pēc mača uzsvēra, ka komanda nav spējusi tikt galā ar mājinieku spiedienu. «Mūsu izpildījumā šis bija ļoti slikts mačs, jo netikām galā ar «Gaz Metan» spiedienu. Pieļāvām pārāk daudz kļūdu un netrāpījām vairākus brīvus metienus.»

Tikmēr mājinieku galvenais treneris Marsels Tenters uzsvēra, ka abu komandu sniegumu iespaidoja turnīra tabulas radītā spriedze, bet viņa pārstāvētie basketbolisti aizsardzībā nodemonstrējuši izcilu sniegumu.