Stenlija kausa finālā «Blackhawks» pret «Bruins» Video

9 komentāri

Par Stenlija kausa izcīņa otrajiem finālistiem aizvadītajā naktī kļuva Čikāgas «Blackhawks» hokejisti, kuri finālā mērosies spēkiem ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Bostonas «Bruins».

Patriks Keins

Patriks Keins aizvadītajā spēlē izcēlās ar hat-trick, nodrošinot Čikāgas komandai otro Stenlija kausa finālu pēdējo četru gadu laikā.

Rietumu konferences finālsērijas piektajā mačā «Blackhawks» savā laukumā ar 4:3 otrajā papildlaikā uzvarēja pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvējus Losandželosas «Kings», sērijā triumfējot ar 4-1.

Jau līdz mača 6. minūtei Dankans Kīts un Patriks Keins panāca 2:0 mājinieku labā, tomēr otrās trešdaļas vidū skaitliskajā mazākumā Dvaits Kings samazināja rezultāta starpību, bet trešā perioda sākumā Anže Kopitars vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām Keins atjaunoja vadību laukuma saimniekiem, bet desmit sekundes līdz pamatlaika beigām «Kings» izglābās no zaudējuma pēc Maika Ričardsa precīza metiena. Tomēr otrā papildlaika 12. minūtē «Blackhawks» komandai uzvaru nodrošināja Keins, gūstot savus trešos vārtus mačā.

Stenlija kausa izcīņas finālsērija starp «Blackhawks» un «Bruins» hokejistiem sāksies naktī uz ceturtdienu Čikāgā.