Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti izbraukuma sēdē iepazinās ar Pārdaugavas parku stāvokli. Viņi apskatīja Arkādijas parku, (arī Mazo Arkādijas parku), Māras dīķa apkārtni, Uzvaras parku, Dzegužkalnu un Nordeķu parku, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Arkādijas parka 110 gadu dzimšanas svētki 2008.gadā.

Arkādijas parka 110 gadu dzimšanas svētki 2008.gadā.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko atzina, ka pašvaldības aģentūra «Rīgas dārzi un parki» labi veic sabiedrisko apstādījumu teritoriju kopšanas darbus. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka pašvaldībai vairāk uzmanības jāvelta parku infrastruktūras attīstībai. «Mums ir nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai, lai šo teritoriju varētu izmantot kultūras pasākumu rīkošanai un aktīvai atpūtai,» teica komitejas priekšsēdētājs.

Arī «Rīgas dārzu un parku» pārstāvji uzsvēra, ka vēlas, lai sabiedriskie apstādījumi vairāk tiktu izmantoti dažādu pasākumu rīkošanai, piemēram, Dzegužkalnā ir iespējams izmantot brīvdabas estrādi.

Komitejas deputāti ir iecerējuši nākotnē doties izbraukuma sēdēs uz Rīgas centra, kā arī Ziemeļu rajona un Austrumu rajona parkiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Valūtu kursi

19.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv