Stepanovs: Latvijas un Krievijas attiecību krīze ir garām

Apollo
0 komentāru

Pazīstamais Ventspils uzņēmējs Oļegs Stepanovs uzskata, ka tāds savstarpējo attiecību saspīlējums, kāds bija agrāk starp Latviju un Krieviju, vairs nav iespējams un attiecības ir uzlabojušās. Viņaprāt, politiskā riska ietekme uz biznesu ir maz iespējama.

Oļegs Stepanovs

Oļegs Stepanovs

Foto: AFI

«Man šķiet, ka attiecību krīze starp Latviju un Krieviju jau ir garām. Attiecības starp abām valstīm jau ir uzlabojušās, un tā, kā bija savulaik, tā vairs nevar būt. Politiskā riska ietekme uz tranzītu šobrīd ir minimizēta. Ja runājam iekšpolitiski un tīri ekonomiski, tad galvenā nozīme veiksmīgai tranzīta attīstībai pašreizējos apstākļos ir Satiksmes ministrijai un «Latvijas Dzelzceļam»(LDz),» intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» pauda uzņēmējs.

Tomēr Stepanovs atzīst, ka tā saucamie «bronzas kareivja» nemieri Igaunijā tikai uz īsu brīdi radīja iespaidu, ka Latvijā tranzītbizness strauji attīstīsies. Viņš kritizē LDz, kas neprognozējot situāciju nākotnē.

«Jā, kamēr Igaunijai «bronzas kareivja» dēļ bija problēmas ar Krieviju, tikmēr varēja šķist, ka mums viss ir kārtībā. Tomēr procesi mainās,» intervijā norādīja Stepanovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv