Štokenbergs uzdod izstrādāt stingrāku kārtību gāzes pistoļu un arbaletu iegādē un reģistrācijā

Apollo
0 komentāru

Trešdien iekšlietu ministra operatīvajā sanāksmē iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs (V) uzdevis Valsts policijai izstrādāt grozījumus Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumā, kas noteiktu stingrāku kārtību gāzes pistoļu un arbaletu iegādē un reģistrācijā.

Štokenbergs uzdod izstrādāt stingrāku kārtību gāzes pistoļu un arbaletu iegādē un reģistrācijā

Foto: Evija Trifanova/LETA

Iekšlietu ministrija portālu «Apollo» informēja, ka projektu grozījumiem virzīs vienlaicīgi ar priekšlikumiem, kas sagatavoti, izpildot Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas uzdevumu diferencēt ieroču atļauju izsniegšanas kārtību, pastiprinot nosacījumus ieroču nēsāšanas atļauju saņemšanai, kā arī nosakot vienota atzinuma formu un saturu par personas veselības stāvokli, paredzot konkrētus ierobežojumus ieroču atļauju izsniegšanai.

Projektā paredzēts pilnveidot arī tiesisko regulējumu gāzes pistoļu un tādu šaujamieroču apritei, kuri derīgi šaušanai tikai ar salūtpatronām, tādejādi uzlabojot šādu ieroču aprites kontroli un policijas rīcībspēju pārkāpumu gadījumos. Tagad projekts tiks papildināts ar priekšlikumiem par papildu regulējumu arbaletu apritei.

Jau ziņots, ka pirmdien Rīgā, Jasmuižas ielā Lietuvas pilsonis ar arbaletu cauršāva kāju 2002.gadā dzimušai meitenei.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv