Stokholmā «bullīši» - ASV bronza, somi atkal ceturtie Video

20 komentāri

Par pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējiem svētdien kļuva ASV hokejisti, kuri mačā par trešo vietu pārspēja Somijas valstsvienību. Somiem otro gadu pēc kārtas jāsamierinās ar 4. vietu.

Stokholmā «bullīši» - ASV bronza, somi atkal ceturtie

Bronzas spēlē ASV izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 3:2. Par mača labāko spēlētāju ASV izlasē tika atzīts Tīdžejs Oušī.

Pirmajā trešdaļā Kreigs Smits un Pols Ščastnijs panāca 2:0, saglabājot ASV pārsvaru līdz mača 49. minūtei, kad pirmos vārtus somiem guva Lauri Korpikoski.

53. minūtē Korpikoski no vārtu priekšas Džonu Gibsonu pārspēja otro reizi, panākot 2:2. Trešdaļas atlikušajā laikā un pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uzvaru amerikāņiem atnesa 19 gadus vecais Alekss Gaļčeņuks.

«Apollo» jau ziņoja, ka pusfinālā ASV hokejisti ar 0:3 piekāpās Šveices izlasei, savukārt somi ar šādu pašu rezultātu atzina Zviedrijas valstsvienības pārākumu.

Finālā vēlāk šveicieši tiksies pret laukuma saimniekiem zviedriem.