Stradiņa slimnīcas ārstiem piedāvā strādāt par sētniekiem

Apollo
0 komentāru

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcai reāli naudas pietiek tikai šim un vēl nākamajam mēnesim. Atmosfēra saspringta. No darba jau atlaisti 337 darbinieki, tajā skaitā arī 19 ārsti un 31 medmāsa.

Stradiņa slimnīcas ārstiem piedāvā strādāt par sētniekiem

Foto: Agnese Gulbe/LETA

Atlaistajiem ārstiem slimnīca piedāvā strādāt, piemēram, par garderobistu. Alga par šādu darbu ir mazliet vairāk nekā viens lats stundā, vēsta TV3 raidījums «Nekā personīga».

Raidījuma rīcībā nonācis darba piedāvājums kādam ārstam Stradiņos. Tajā lasāms, ka viņam piedāvā turpināt strādāt slimnīcā par sētnieku, apkopēju, sanitāru, garderobistu vai bufetnieku kardioloģijas centrā.

«Mums ir ēdnīciņa un tur ir arī šāds amats. Tas jau labi, ka piedāvā kādu darbu. Ārstam? Nē, es tam nespēju noticēt, nevaru komentēt, neticu, ka šādu piedāvājumu saņēmis ārsts,» stāsta Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs Andrejs Ērglis.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Arnolds Atis Veinbergs skaidro, ka šādus darba piedāvājumus saņēmuši tikai pensijas gados esoši neperspektīvi ārsti. No atlaistajiem darbiniekiem aptuveni trešā daļa ir pensionāri.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv