Stradiņa slimnīcas vadītāja šodien ieradusies darbā

Apollo
13 komentāri

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Rūta Valtere šodien ir ieradusies darbā, aģentūrai LETA apstiprināja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Sīle.

Stradiņa slimnīcas vadītāja šodien ieradusies darbā

Foto: Evija Trifanova/LETA

LETA jau ziņoja, ka KNAB darbinieki piektdien veikuši kratīšanu Valteres darba kabinetā. To aģentūrai LETA apstiprināja Sīle. Viņa plašāk nekomentēja, kādu informāciju likumsargi slimnīcā meklējuši. Neviens no ārstniecības iestādes vadības neesot aizturēts - visi turpinot pildīt savus pienākumus. Tomēr Sīle atzina, ka pret vienu no slimnīcas vadībā esošajām amatpersonām veiktas procesuālās darbības.

Valtere, pretēji iepriekš plānotajam, sestdien, 14.decembrī, nepiedalījās pasākumā, kurā tika parakstīts nodomu protokols par turpmākās sadarbības veicināšanu ar Rīgas Tehnisko universitāti. Valtere pirms pasākuma informējusi, ka ir saslimusi, iepriekš pastāstīja Sīle.

Aģentūra LETA sestdien mēģināja telefoniski sazināties ar Valteri, lai uzzinātu, kāpēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki piektdien veica kratīšanu viņas darba kabinetā, taču Valteri sazvanīt neizdevās.

Arī šorīt slimnīcas vadītāju sazvanīt neizdodas, jo viņas telefons ir izslēgts. Sīle sacīja, ka šorīt slimnīcā notikusi vadības sapulce, komentārus slimnīcas vadītāja sniegšot vēlāk.

KNAB preses pārstāve Inta Šaboha aģentūrai LETA apstiprināja, ka decembra sākumā birojā sākts kriminālprocess par kādas valsts ārstniecības iestādes amatpersonas iespējamu ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu mantkārīgā nolūkā. Aizbildinoties ar izmeklēšanas interesēm, sīkāku informāciju Šaboha pagaidām nesniedza.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv