Stradiņš: Mērfija balva šogad jau pasniegta

Apollo
0 komentāru

Turpinot tradīciju izvērtēt politiskos un citus publiskās jomas vēstījumus, Latvijas Zinātņu akadēmijā trešdien tiks pasniegta sabiedrības cieņas balva «Cicerons». Šogad netiks pasniegta Cicerona antibalva jeb Mērfija balva.

Jānis Stradiņš

Jānis Stradiņš.

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Cicerona antibalvu Mērfiju šogad atturēsimies pasniegt,» norāda žūrijas priekšsēdētājs Jānis Stradiņš. «Šā gada Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanas Latvijā jau iedeva Mērfija balvas tiem, kas to bija pelnījuši. Ekonomiskā lūzuma posms, kuru piedzīvojam, mudina mūs intensīvāk meklēt Ciceronus Latvijā — cilvēkus, kuru vārdi saskanētu ar darbiem. Mērfiju, kura labie nodomi nesasniedz vajadzīgo rezultātu, patlaban ir pārāk daudz, lai izceltu vienu no viņiem.»

Balvas tiks pasniegtas nacionālās un lokālās politikas jomā, žurnālistikā, sabiedriskajās attiecībās, reklāmā un mecenātismā.

Jau ziņots, Cicerona balvu šogad pasniegs eirokomisāram Andrim Piebalgam par prasmi starptautiskās sarunās risināt enerģētikas problēmas, vienlaikus uzturot spēkā vienotas un stabilas Eiropas vīziju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv