Strēlniekam 12 punkti, «Spartak» VTB līgas play-off sāk ar uzvaru

1 komentārs

Ar 12 gūtiem punktiem VTB Vienotās basketbola līgas (VBL) astotdaļfināla spēlē šodien izcēlās latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, palīdzot viņa pārstāvētajai Krievijas komandai Sanktpēterburgas «Spartak» tikt pie uzvaras.

Jānis Strēlnieks

Astotdaļfināla pirmajā spēlē «Spartak» izbraukumā ar 83:69 (19:15, 18:20, 13:24, 33:10) uzvarēja citu Krievijas klubu «Ņižņij Novgorod».

Strēlnieks laukumā pavadīja 27 minūtes un 19 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem, trīs no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Latvietis bija savas komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs. Vēl Strēlnieka kontā četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena kļūda, viena pārtverta bumba un trīs piezīmes.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuvis 1-0 «Spartak» komandas labā, bet abu vienību otrā cīņa sestdien notiks Sanktpēterburgā.

Regulārā čempionāta 18 spēlēs «Spartak» komanda izcīnīja 12 uzvaras un ierindojās A apakšgrupas ceturtajā vietā, bet «Ņižņij Novgorod» ar desmit panākumiem bija piektie B apakšgrupā. Ceturtdaļfinālā šī pāra uzvarētāji tiksies ar Lietuvas klubu Kauņas «Žalgiris».

Astotdaļfinālā sērijas ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls - līdz trim uzvarām.