Strēlniekam VTB Vienotās līgas 1/8 finālā būs trešā spēle

1 komentārs

Zaudējumu otrajā VTB Vienotās basketbola līgas (VBL) astotdaļfināla spēlē šodien piedzīvoja latviešu saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Krievijas komanda Sanktpēterburgas «Spartak».

Jānis Strēlnieks

Aizvadītajā spēlē «Spartak» ar 57:62 (11:22, 12:15, 18:12, 16:13) savā laukumā piekāpās citai Krievijas komandai BK «Ņižņij Novgorod», un šajā sērijā būs nepieciešama izšķirošā, trešā spēle.

Jau pēc pirmā puslaika «Spartak» bija iedzinējos ar 14 punktiem. Lai gan ceturtās ceturtdaļas sākumā mājinieki spēja panākt pretiniekus, pēdējās minūtēs tuvāk par diviem punktiem viņi tā arī nepietuvojās un cieta neveiksmi.

Strēlnieks laukumā pavadīja 21 minūti un 24 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot vienu no četriem tālmetieniem, bet grozā netrāpot četrus divpunktu raidījumus. Vēl Strēlnieka kontā bija divas rezultatīvas piespēles un divas piezīmes.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1, bet izšķirošais mačs svētdien notiks Sanktpēterburgā. Ceturtdaļfinālā šī pāra uzvarētāji tiksies ar Lietuvas klubu Kauņas «Žalgiris».