Strīķe skaidri neatbild par savu nākotni birojā, taču izjūtot Vilkam līdzīgu noskaņojumu

Apollo
42 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka (KNAB) vietniece Juta Strīķe pagaidām skaidri neatbild, vai tuvākajos gados gribētu pamest KNAB, taču noskaņojumu, kāds savulaik bija citam KNAB priekšnieka vietniekam Alvim Vilkam, viņa dažkārt izjūtot.

Strīķe skaidri neatbild par savu nākotni birojā, taču izjūtot Vilkam līdzīgu noskaņojumu

Foto:Lita Krone/LETA

Gandrīz desmit gadus KNAB strādājošā Strīķe intervijā aģentūrai LETA atzina, ka viņai šobrīd prioritāte ir dalība Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā, panākt izmeklētāju atslogošanu no tehniskiem darbiem un citi jautājumi.

«Es šobrīd neesmu uzdevusi sev jautājumu, vai tuvākajos gados gribētu pamest KNAB, taču zināmu noskaņojumu, līdzīgu, kāds bija Alvim Vilkam [aut. - bijušais KNAB priekšnieka vietnieks Vilks pērnvasar pēc paša vēlēšanās pārgāja uz darbu «Latvijas Gaisa satiksmē«], es dažkārt izjūtu. Es nespēju šīs sajūtas noformulēt, taču es atceros, kā jutās un ko runāja Vilks pirms aiziešanas no biroja,» norāda Strīķe.

Strīķe tiesībsargājošo iestāžu dienestos atrodas jau apmēram 20 gadus un apzinoties, ka strādājusi ļoti intensīvi. «Kā būs nākotnē, to rādīs laiks. Katrā ziņā esmu pieradusi mainīt savu dzīvi strauji,» uzsvēra KNAB priekšnieka vietniece.

Strīķe uzskata, ka KNAB ir ļoti profesionāls un draudzīgs kolektīvs, taču pieredzējušajai korupcijas apkarotājai vēl nav skaidrs, kādas viņai ir attiecības ar biroja priekšnieku, jo viņš vēl ir jauns vadītājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv