Štrombergs, Treimanis, Veide un Aleksejeva oficiāli apstiprināti dalībai OS

Apollo
0 komentāru

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) valdes sēdē pirmdien oficiāli apstiprināts, ka Latviju Londonas olimpiskajās spēlēs BMX pārstāvēs Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide un Sandra Aleksejeva, aģentūru LETA informēja LRF ģenerālsekretāre Iveta Gūtmane.

Štrombergs, Treimanis, Veide un Aleksejeva oficiāli apstiprināti dalībai OS

Foto: R.Oliņš/Apollo

Jau iepriekš tika prognozēts, ka Latviju Londonā pārstāvēs tieši šie sportisti, jo viņi ieņem visaugstākās vietas UCI pasaules rangā.

«Noteicošais sportistu atlasē bija pirms pusotra gada pieņemtie atlases kritēriji, kuros viss bija pateikts ļoti vienkārši - tie sportisti, kas Latvijai dos visvairāk punktu Nāciju rangā, arī brauks uz Olimpiādi,» pagājušajā nedēļā sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja Latvijas izlases galvenais treneris Olafs Lakučs.

Šobrīd UCI pasaules BMX rangā Pekinas olimpisko spēļu uzvarētājs un divkārtējais pasaules čempions Štrombergs atrodas sestajā vietā, šā gada Eiropas čempions Treimanis ieņem desmito vietu, bet Eiropas vicečempions Veide ir 18. pozīcijā.

Pēc tam ceturtais šobrīd ir 32. vietā esošais Toms Mankus.

Kā ziņots, Latvija pasaules rangā, kas publicēts pēc pasaules čempionāta noslēguma ieņem ceturto vietu vīriešu konkurencē. Pirmās piecas valstis ieguva pa trim ceļazīmēm uz Olimpiādi. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv