Studemaira 41 punkts neglābj «Suns» no zaudējuma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences fināla pirmajā spēlē Emairs Studemairs svētdien guva 41 punktu un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, tomēr viņa pārstāvētā vienība Fīniksas «Suns» negaidīti mājās ar 114:121 zaudēja Sanantonio «Spurs».

NBA pusfināla sērijas līdz četrām uzvarām otrais mačs rīt notiks atkal Fīniksā.

Pēdējā ceturtdaļā ierastos «Suns» «trumpjus» — ātru spēli uzbrukumā, daudzus precīzus divpunktu un trīspunktu metienus, kā arī slam dunk — šoreiz izmantoja «Spurs», izšķirošo periodu uzvarot ar 43:32 un triumfējot visā mačā ar 121:114.

Tonijs Pārkers uzvarētājiem guva 29 punktus, bet Tims Dankans guva 28 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. «Spurs» aizsargs Brents Berijs mačā guva 21 punktu, kas viņam ir NBA karjeras labākais sasniegums izslēgšanas spēlēs.

Savukārt NBA labākās uzbrukuma komandas «Suns» sastāvā tikai trīs spēlētājiem izdevās gūt vairāk par 10 punktiem. Otrs rezultatīvākais Fīniksas kluba rindās bija NBA vērtīgākais spēlētājs Stīvs Nešs, kas guva 29 punktus un 13 reizes rezultatīvi piespēlēja.